29 Temmuz 2011 Cuma

Kına Keselerim ..

Bu güzel kına keseleri yaklaşık bi 200 adet annemin elinden çıktı Maşallah :) ... Kına Gecemde bayaaaa sükse yarattı ... O zamanlar organizasyon firmam yoktu annemle değişik bişiler olsun dedik, ne yapalım dedik o da oturdu bu keselerden ördü hoş şuanda bile bendeki kına keseleri milyonları bağışlasam bu kadar değerli olmaz, benim elimde birtanecik bu kaldı düğünden sonra bile epey dağıttık ...

Nasıl olmuş?? Bu keseleri örerken gören deli kızın çeyizi diyordu anneme :)

Annemin Ellerine Sağlıkkkk , Nazarlardan korusun Allah ım Onu ..

Z.

21 Temmuz 2011 Perşembe

OjemRujumRimelim.com dan Hediye Çekilişi

:Yollar bana uğur getirsin bu ciciş ojeler bana çıksın... Bu güzel Çekilişe katılmak için son gün bugün tık tık  .. Hadi bakalım pamuk eller klavyelere. Herkese ve tabi kiiii bana bol şans :)

Z.Trabzon Yollarında ..

Sonunda canımcım arkadaşımın yanına kaçış yapıyoruz ... kocacığımı bu yoğun tempoda 3 günlüğüne zor ikna ettim, aklım işimde gönlüm tatilde nasıl olacak hadi bakalım ...

Bu tatile ihtiyacım vardı, Kısa Mola Sonrası Görüşürüz :)

Z.

18 Temmuz 2011 Pazartesi

Bir Alışverişkoliğin İtirafları

Şu sıralar hızla ve zevkle Alışverişkolik serisini okuyorum... Uykusuz kalmama rağmen gece gündüz elimde kitaplar  son serisini okuyacağım bir tek o kaldı ve bugün film izlemek için Bir Alışverişkoliğin İtirafı filmini seçtim. Film kitaptan uyarlama ama beni hayalkırıklığına uğrattı ... Konular çok saptırılmış konu geçişleri çok alakasız olmuş ... Rebecca Bloomwood ve Suze daha hoş tipler olabilirdi ve tabi ki Luke da .. Kitabı okumayanlar için film çok güzel ama kitaplarını bitirmiş insanlar için bendeki duyguyu uyandıracağını düşünüyorum.

Kitaplarını okumanızı kesinlikle tavsiye ederim hele alışverişi seviyorsanız kesin kendinizi bulacaksınız...

Film hakkında fikrini paylaşmak isteyen var mı ??

Z.

7 Temmuz 2011 Perşembe

Power Balance Denge Bilekliği

Sonunda bende bileklendim ... Survivor da Derya Büyükuncunun  kolunda bayaa bi izledik sonra herkesler takmaya başladı, acaba iyimidir doğrumudur derken aile hekimimizin kolunda görünce bende hemen yol aldım eczaneye ... Aldım birtane bir de kocişime bugün ilk günüm bileklikle dün akşam bu saatlerde kendisi hayatıma girdi, sabah güne zinde başladım. Psikolojikmidir bilmem ama power balance gücü adınaaaaa evde dolanıp duruyorum :) Dengemden gün geçtikçe haberdar ederim sizleri , belki de benim gibi birine çok iyi gelir yürürken düz duvara çarparım ben :)

Z.

Buarada ben beyazlı pembelisini aldım.