Denedik kullandık işte pişik kremi önerilerimiz


Denedik kullandık işte pişik kremi önerilerimiz Ece ve Alpin ciltleri atopik bu yuzden urun kullanirken secici davranmamiz gerekiyor.
Asagida Alp ve Ece icin kullandigimiz kremlerden bahsettim

Lütfen her konu da doktorunuzu dinleyin. Benim tavsiyelerim sadece benim tecrübelerim ve kişisel deneyimlerimdir. Doktor tavsiyesi yerini tutmaz.
**Bioderma ABCderm benden geçersiz not aldı. Bu işler tabiki göreceli ama bizim kızarık popişlere etkisi çok olmadı ayrıca yapısıda çok yoğun beyaz beyaz kalıyor ten üzerinde. Bana sanki surememisim hissi verdigi icin ben pek sevmiyorum

** Bepanthol krem her derde deva yılların kremi :) bu minik numune ürün bizden geçer not aldı , daha sonra gidip bir tüp daha aldım ve gayet başarılı buldum, kullanmaya devam ediyoruz.

**Sudocrem bu üründe numune olarak geldi etkisi güzel ama yapısı çok yoğun sürdüğümde beyaz beyaz ciltte kalıyor öyle olunca da benim pek hoşuma gitmiyor daha once de soyledigim gibi

**La Roche ise atopik ciltler için kullanılan özel bir krem yine , etkisi hemen hemen Bepanthol ile aynı. Karşılaştırma yapmak gerekirse Bepanthol ü tercih ederim. Hem ulasilabilirlik acisindan daha kolay hem de fiyati cok uygun

**Ve vazgeçilmezimiz herşeye deva pişik kremimiz Earth mama.Angel baby. Gecenler de Ece ishal oldugunda altini sik degistirmemize ragmen pisik oldu. Earth mama bulamadigimiz icin mustela stelactiv kullandik birkac gun ama cok mennun kaldim 3 gun sonra earth mamamiza kavustuk ve etkisini hemen ilk kullanmamiz da gosterdi. 

Iste bizim pisik kremi deneyimlerimiz, tabi ki urunler ciltlere gore degisiklik gosterir ama ben deneyimlerimizi paylasmak istedim.

Sevgiyle askla saglikla kalin ....

Yorumlar

Popüler Yayınlar