Kapı da Kaldımmmm :)

Sevgili dostlarım bu satırları yazarken ben bu halde evimizin merdivenlerinde oturuyorum :)Çok akıllı ben geçen hafta anahtarımı eltime verdim sonra alamadım unuttum durdum , bi kaç gündür Alperin anahtarını kullanıyordum. Bugünde evimizin kapısını çektim çıktım. Ev Allah a emanet :) Sonraaa azcık ütü yapayım evimin kadını olayım diye dükkanımı erken terk ettim evin önüne geldim sonra aklım şaşırtıcı bir şekilde çalıştı ve anahtarımın olmadığı aklıma geldiiii, Alperimi aradım dedim ki ne zaman geleceksin anahtarım yok ee anahtarı ben sana verdim yaaaa, hayır vermedinn , Zeynep Askıda takılıydı yaaaa, yaaaa ben görmedim ki almadım kiii şeklinde bi konuşma geçti .. Sonra eltimciğimi aradım ne zama geliyorsun diyeeee direk eve mi geleceksin diye .. Çok şükür memur erken çıkıyorrr ...


İşte sonuç olaraktann ben bu şekilde akılsız başımın cezasını çekiyorumm.. Komşulardan gören olacak falan diye de tırsıyorum halimi .. Aslında zevkliymiş merdiven arası yazı yazmak birde elimde kahvem olsaydıııı , değmeyin keyfime .....


Eltimin gelmesini sanırsam bi 15 dk daha var toplamında bi yarım saat burası yaşam alanım olacak ... Allahtan çantamda gazete vardı onu serdim yere.

Derseniz ki komşulara niye gitmedin. Bizim apartmanda yaşam bu saatlerde başlıyor, genel olarak ölü apartman modundayız. Zaten 5 katlı ve herkes çalışıyor gün geziyor :) Ama yavaş yavaş gelmeye başladılar mesela az önce üst kattaki kız şarkı çığıra çığıra yukarı çıktı .. Saklandım bende şimdi yazım yarım kalmasın diye :)

İşte böyleeee bu günün özeti :) Demekki kaderde kapı önü yazısı yazmakta varmış.

Yarım kalan işleri de tamamladım.


Sevgiyle

Yorumlar

 1. Hihi biz de dun bu yazini trende eve donerken okuduk esimle;)
  Cok eglendirdi bizi yazin:) Acaba ne kadar sure kaldin orada:D

  YanıtlaSil
 2. Ayyy walla donarak bi yarım saat falan kaldım :) Apartmanın içinde neden kalorifer yok diye düşünmeye falan başladım,mimara lanet ettim falan :)

  YanıtlaSil
 3. farklı mekanlarda zamansız zamanlarda yazmak daha bi keyif veriyo olsa gerek ;)

  böyle kapıda kalmaya can feda

  YanıtlaSil
 4. ** Yonca sormaa walla bi ilham geldi orada anlatamam, arasıra kullanabilirm :)

  YanıtlaSil
 5. Değişik ortamlarda bulunmakta güzeldir :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar