KervansarayMIŞ?!?!?!

Geçen hafta sonu bir toplantı için Bodrum - Kervansaraya gittik. Ammmaa gitmez olsaydık diyeceğim üzülerek. Kulübümüzün toplantısının yapılacağı yer açıklandığında waaaaaauuuu demiştik hepimiz bir heyecan yaşamıştık hatta biz bu işi uzatalım biraz daha kalalım gibi laflar çıkmıştı ağızlardan .. Çok şükür ki Allah yüzümüze bakıp fikirlerimizin önüne engel koymuş.

Efendim malum bu otel ünlü, birkaç tane daha zinciri var kendisinin ama nasıl bu otel ün yapmış bu kadar büyümüş anlamadık. Şimdiye kadar gittiğimiz 5 yıldızlı oteller içinde en kötüsüydü ... Neler mi yaşadık ...

Mesela ( ki benim için en önemlisi ) oda temizliği sıfırdı. Odamızda bir adet örümcek kardeşle göz göze geldik.
Restaurant ta yenecek hiçbirşey yoktu ki bunu şu şekilde özetleyim bizim pazar kahvaltı soframız daha geniş ürün yelpazesine sahip ... Aşağıdaki fotoğraf sözüm ona bu otelin yemekleri ama bir gören bulan olursa bize de haber versin böyle sunumu.

Restaurant pislikten, servis takımları pislikten gözükmüyor ve dahası personeli suratsızlıkta 1 numara . Birtanesine acaba bu masayı temizleyecekmisin diye sordum , masayı temizlerken kafama bardakları atacaktı neredeyse ...

Denizi sözde mavi bayraklı ama denizin üstünde ölü balıklar, poşetler, boş pet şişeler, bardaklar ne arasanız vardı be bir Allah ın kulu da eline bir file alıp buraları temizlemiyor . Aslında burada hatalı suçlu olan otel yönetimi , kendileri neredeler acaba ?!?!? Bodrum da Rıxos otelle komşu bir yerdesiniz. Otelinizin konumu doğası yeri vs. çok güzel böyle bir mekana yazık ediyorsunuz.

2 gece otelinizde konaklamak zorunda kaldık, toplantı olmasaydı buna katlanmazdık.

Siz siz olun bordum kervansaray dan uzak durun bodrum merkezde bi pansiyonda kalın daha iyi.

Vee son bomba fotoğraf 5 yıldızlı otelin yatak düzeni , odamızdan bi görüntü bu herşeyi anlatır sanırım.
İnsan alttakı yatagı bir şekilde kalın bi kumasla falan örterde , saklar..Yorumlar

Popüler Yayınlar