Olmuyor Olmuyor !!!!

Olmuyor olmuyor ne yapsam saçlarım kıvırcık olmuyor..
En son sanırım buldum bu sefer kıvırcık olacağım hevesi ile aldığım Babyliss Wag Maşa deneyimimde hüsranla sonuçlandı ..
Çok şükür saçlarım güzel amaaa kıvırılmıyor arkadaş. Kuaförüm bana maşa yapmaktan nefret ediyor. İnce ince sardığı saçlarım en fazla 6 saat sonra falan Bonusken Dalgalı fön kıvamına geliyor , öyle bir cins yani benim saçlar :)
Aşağıdaki fotoğraftaki saçlar eltime ait o mennun kaldı maşadan, çok fazla zaman kaybetmeden çok fazla ayrıntıya girmeden yaptığı saçlarının sonucu bu doğal dalgalı bir görünüm alıyor saçları ..

Wag Maşalarla alakalı tavsiyem denemeden almayın, özellikle zor şekil alan bir saçınız varsa..



Yorumlar

 1. Ay zeynep ben de bundan almak istiyordum. Öyle bir geçer zamankide İnci Öğretmenin saçını bununla yapıyorlarmış. ben Çorum'a gelince benim saça bir deneyelim ben de ona göre alırım. Bu arada Gülşah'ın saçlar çok güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin saçlarda kesin olur bence , maşa falan tutuyor çünkü .. Gelince yaparız sanada :)

   Sil
 2. o maşa zaten kıvrıcık yapmaya uygun değil ki eskı donem sacları var ya burgulu falan duruyo krepe dıyo bazıları onu yapar ancak

  cın malı kıvrım kıvrım olan renklı solucan gıbı seyler var ya sacını ıcıne cekıyon falan onlar kıvırcık yapıyo cok fazla bekletırsen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende o burgulu görünümü de vermedi işte :( Benim saçlar cins :)

   O kıvrım kıvrım şeylerden aldım bir boş zamanımda deneyeceğim, sonuçlarını yazarım. Siz denediniz mi ??

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar